fbpx

Një portret i ri i familjes mbretërore, duken kaq të mrekullueshëm!

Screenshot_21-7.jpg

Kjo që do të shikoni nuk është një foto e zakonshme e familjes mbretërore, por një foto me njerëz të zakonshëm ashtu siç nuk i kemi parë kurrë.

Ne fakt për 70 vjetorin e Princ Charls vijnë te shkrepura foto ku është bashke e gjithë familja me përjashtim  të mbretëreshës.

Ato duken kaq bukur dhe duke qeshur dhe nuk duken aspak te impostuar për të bërë një foto tradicionale mbretërore

Në nder të ditëlindjes së tij, janë publikuar sot disa portrete familjare, të cilat janë shkrepur nga fotografi zyrtar i Getty, Chris Jackson, në kopshtet e Clarence House.

“Isha shumë i lumtur që m’u kërkua të realizoja këto portrete të Princit të Uellsit, rrethuar nga familja e tij”,- tha fotografi Chris Jackson për portretet.

“Ishte diçka shumë e veçantë të arrije të realizoje një portret familjar kaq informal dhe të çlodhur gjatë një pasditeje argëtimi në kopshtet e Clarence House”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *