30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Një tjetër kandidat nga LSI pranon mandatin

spot_img

Ditën e sotme u betuan tre deputetë të rinj të opozitës, pikërisht nga radhët e LSI.

Ata janë Ralf Gjoni, Nimet Musai dhe Enada Koçiraj.

Por ditën e sotme është bërë me dije se një tjetër kandidate ka pranuar mandatin e deputetes nga radhët e LSI.

Mësohet se ajo është Ambra Borova, kandidate për deputete në qytetin e Shkodrës.

Ende pritet që lista nga deputetët e PD dhe LSI të rritet./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat