33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Një tjetër kandidat për deputet nga radhët e LSI

spot_img

Një tjetër kandidat për deputet vjen nga radhët e LSI, kësaj radhe për të marrë mandatin e Petrit Vasilit. Mësohet se Nimet Musai do jetë deputeti i radhës, i cili pritet të zëvendësojë ish deputetin Vasili ditën e martë.

Kujtojmë që tre ditë më parë, Ralf Gjoni pranoi mandatin e deputetit, duke dorëzuar formularin në KQZ. Ndërkohë, kjo e fundit ka thirrur 15 kandidatë për të pranuar mandatet e reja.

Mësohet se gjithsej janë 15, 12 nga radhët e PD dhe 3 nga LSI./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat