fbpx

Një tjetër rast me COVID-19 në Tiranë, ja kush është e infektuara

Një paciente e shtruar te Onkologjiku në QSUT, ka rezultuar pozitive me COVID-19.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore në të cilën ndodhet pacientja e shtruar dhe as se si është infektuar.

Vijon…