fbpx

Njerëzit në ditët e sotme bëjnë gjithçka për para, famë dhe pushtet

Screenshot_5-25.png

Prej vitesh, reperi i njohur shqiptar, Capital T është një nga artistët më të kërkuar nga publiku. Ai vetëm në Instagram numëron 1.3 milion ndjekës, ndërsa shpesh merr vëmendje me postimet që shpërndan.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me postimin e fundit, ku Capitali ka hedhur një “thumb”, por nuk ka adresuar ndonjë emër.“Njerëzit në ditët e sotme bëjnë gjithçka për para, famë dhe pushtet”, ka shkruar reperi në InstaStory.Kujtojmë që Capitali po shijon suksesin e projektit të fundit të quajtur “Rrushe” që është edhe kënga zyrtare e serialit më të ri shqiptar që ka po të njëjtin emër.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303