fbpx

Njihuni me piloten më seksi në botë

1071615703-1.jpg

Ana Paola Cespedes është përfolur si pilotja më seksi.

Ajo gjithashtu ka fituar edhe çmimin si “Miss Supranational Paraguay 2018”.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku edhe poston foto herë pas here.

Ana është nga Paraguaji dhe ka rreth 48000 ndjekës në Instagram.

“Bëj atë që dashuron dhe ndiq ëndrrat e tua”, thotë Ana.

Me sa duket ajo ka ndjekur endrrat e saj dhe po bën jetën që ka ëndërruar.

Jo të pakta janë rastet kur ajo përflitet për zotësinë e saj dhe bukurinë në mediat ndërkombëtare./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303