30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Njihuni me qenin më gjigant në botë

spot_img

Ky qen mund të quhet si njëri ndër më të mëdhenjtë që ekziston në këtë botë.

Burri nga Kina Veriore rreth të 60-ve ka një qen aq të madh, saqë ia kalon edhe vet atij kur është ulur.

Në këto pamje të realizuara vitin e kaluar në provincën Hebei, shihet qeni i gjatë një metër. Sipas pronarit, qeni tani i ka mbushur pesë vite dhe është i shëndoshë e i fortë./real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat