23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Njihuni me të dashurën e re të G-Eazy

spot_img

Duket sikur G-Eazy po jeton romancën e tij me të dashurën e re Yasmin Wijnaldum

Muzikanti 29 vjeçar ka lëne të kuptohet nga ndjekësit nga një postim ne Instagram, të mërkurën.G-Eazy, emri i tij i vërtetë është Gerald Earl Gillum, ka postuar një fotografi te marre nga paparazi të Yasminit duke ecur nëpër rrugë e veshur me një xhaketë të madhe lëkure, pantallona të zeza dhe një bluzë të zezë.

“Bluzë e bukur e dashur,” ka shkruar ai  Edhe pse ne bluzë është e vështirë të shihet në fotoja e stambuar në të , modelja 20-vjeçare e Victoria’s Secret u përgjigj në Story në Instagram-it  e saj dhe siguroi një imazh të zmadhuar per G-Easy

https://www.instagram.com/p/BtisHdNBUJl/

Është një thirrje e drejtpërdrejtë për rapperin “No Limit” dhe këngën e tij “Leviathan”. Një foto e Djallit që mbante një xhaketë prej lëkure që vallëzonte me një grua dhe thoshte: “Duket e ëmbël, por djalli është në detaje”.

Këto janë disa nga vargjet të shkëputura nga kënga e reperit “No Limit”

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat