fbpx

Noizy fëlliq fare ish-mikun e tij reperin Escobars: I lutshe b*thën Drake-ut me të bo follow, ti ke qen 10 vjeç o k** kur…

hqdefault.jpg

Reperi Noizy nuk është përmbajtur ndaj ish-mikut të tij Escobars. Ky i fundit i ka bërë diss Noizy-t së fundmi.

Lideri i OTR ka reaguar në Instagram duke postuar video të Escobarsit dhe ka shkruar ndër të tjera: Ti mke rrit mu? ti ke qen 10 vjec kur un kam bo OTR o k**, ty ste del matematika. Ty tkam marr perdore tkam tregu ca esht bota e shqiperia…”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303