fbpx

Noizy flet për Encën: Është shumë e lodhshme (VIDEO)

640-0-5b854958f3b26.png

Noizy ka folur për Encën në një intervistë ekskluzive në emisionin NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Reperi e quajti këngëtaren me të cilën ka bashkëpunuar vite më parë, të lodhshme.

Ai tha se kushdo që sheh këtë intervistë dhe e njeh artisten si person, do ta duartrokasë.

Ndër të tjerash, Noizy la të kuptohej se një pajtim nuk do të ndodhë kurrë me të.

 

Videon e gjeni në linkun në youtube më poshtë:

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303