fbpx

Nora Istrefi “djeg” Instagramin me fotot e fundit

nora-istrefi-2.jpg

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi ka postuar disa foto në rrjete sociale, ku duket mjaft seksi.

Edhe këtë herë, ajo dëshmoi se nuk ka konkurrencë në këtë drejtim dhe nuk munguan komplimentet nga ana e fansave.

Advertisement

Sa i përket projekteve muzikore, “Dy zemra” mbetet kënga e fundit nga Nora Istrefi në bashkëpunim me Butrint Imerin.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303