fbpx

Nora u pajtua me Tunën për hakmarrje? Shihni ç’bën Roberti

Ndarja e një ndër çifteve më të njohur të shqobizzit shqiptar habiti gjithë mediet. Nora Istrefi dhe Robert Berisha u ndanë pas 14 vitesh bashkë dhe këtë gjë e bëri me dije vetë Roberti.

Por gjatë kohës që çifit ishte bashkë Nora, e cila ka qenë dikur shoqe e ngushtë me Tunën, nuk flisnin . Pas ndarjes nga bashkëshorti kjo gjë ka ndryshuar pasi Nora së bashku me Tunën janë fotografuar në një lokal.

Burime treguan se ky veprim i Norës ishte si një shenjë hakmarrje ndaj Robertit, i cili thuhet se ka qenëshkaku i zënkës së kunatave.

Nga ana tjetër duket se Roberti nuk është ndikuar nga miqësia e Norës me Tunën dhe sot i ka çmendur fanset me dy foto ku tregon trupin e palestruar gjatë pushimeve. Pas ndarjes nga Nora, këngëtari u përfol se ka nisur një lidhje të re me modelen e cila jeton e vepron në New York, Jessica Kadiu.

/real-news.tv/