21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Nuk arriti të përputhej me Sajmirin/ Ish-konkurrentja e “Love Story” ‘gjen shpirtin binjak’ (Fotot e fejesës)

spot_img

Ndonëse në emisionin “Love Story”, nuk arriti të bënte për vete Sajmiri, ish-konkurrentja e programit, Redona sapo bëri me dije se ka gjetur shpirtin e saj binjak.

Redona dhe partneri i saj kanë kurorëzuar dashurinë e tyre, duke shkëmbyer unazat e fejesës, teksa kanë organizuar një festë me njerëzit e zemrës.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat