fbpx

Nuk do ta besoni! Ish-deputeti humb peshë në mënyrë drastike, ja si duket

EduartNdocaj-680x365_c.jpg

I njohur ndryshe me nofkën “Kaubojsi”, ish-deputeti Eduart Ndocaj është transformuar totalisht në pamje.

Të gjithë e mbajmë mend imazhin e tij, me barkun e tij të rrumbullakosur, me disa kile mbipeshë, teksa përpiqej të kërcente në spektaklin “Dance with me”.

Pas operacionit për të humbur peshë, ai tanimë shfaqet i transformuar, aq sa do të ishte vështirë të njihej.

Ndocaj, i cili prej vitesh jeton në Itali, tashmë ka ndërruar masën e tij, duke ardhur në një formë më të mirë.

Natyrisht që humbja e beftë e peshës vjen pas ndërhyrjes që ai kreu në Itali. Bashkëshortja e tij, Valentina ka shpërndarë fotot ku shfaqet dhe ndryshimi i madh i tij.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303