fbpx

Nuk do ta besoni sa i ngjan! Kjo vajzë po i çmend të gjithë duket identike si Bella Hadid

bella-and-elxia.jpg

Rrjeti i njohur Tik Tok, ka gjetur sozinë e një prej modeleve më të famshme në botë, Bella Hadid.

Vajza e cila ka ngjashmëri të frikshme me modelen quhet Alexia Kadri, e cila ka 38.1 mijë ndjekës dhe numëron 1.1 milion pëlqime.

Videot e saj kanë bërë xhiron e rrjetit:

Do ta keni të vështirë ta besoni që vajza në këto pamje nuk është Bella Hadid!

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303