fbpx

Nuk do të jetë finalisti i parë/ “Vëllai i madh”, dënon Donaldin pasi futi Mozzikun në shtëpi

DOO.jpg

Në prime-n e së premtes, në ambientet e shtëpisë së “Big Brother Vip”, ishte i ftuar reperi Mozzik, i cili këndoj për banorë dhe i uroj fitoren mikut të tij, Donaldit.

Donaldi e ka ftuar reperin në ambientet brenda shtëpisë, duke thyer kështu një ndër rregullat e vendosura.

Dënimi që i dha Vëllai i Madh ishte të shkojë në nominim dhe mos të nominojë banorët.

Gjithashtu ai nuk mund të jetë as në votimin e hapur pak minuta më parë, ku publiku zgjedh finalistin e parë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303