fbpx

Nuk dorëzoi mandatin, Murrizi përjashtohet nga PD

Myslim-Murrizi-770x433.jpg

Kryesia e Partisë Demokratike vendosi sot në mënyrë unanime shkarkimin nga funksionet dhe anëtarësia të deputetit Myslym Murrizit për shkeljen e vendimit të grupit parlamentar, Kryesisë dhe Këshillit Kombëtar të PD.

Deputeti Murrizi nuk ka dorëzuar mandatin siç vepruan kolegët e tij me në krye kryetarin e partisë Basha./real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303