fbpx

“Nuk dua gjakmarrje”. Flasin familjarët e Silvana Gushit që humbi jetën me burrin dhe dy vajzat: Nesër në orën 18:00 do protestojmë

WhatsApp-Image-2021-06-28-at-13.16.23.jpeg

Familjarët e Silvana Gushit, e cila humbi jetën në aksidentin tragjik së bashku me bashkëshortin dhe dy vajzat, kanë bërë me dije se nesër do të zhvillohet një protestë në qendër të Fierit në orën 18:00

‘Nesër në orën 18:00 do jemi në Fier, në protestë. Nesër të gjithë dashamirësit e mi, ai që ka shpirt, aty në qendër të Fierit do ta kini. Turp i kohës. Morën jetë njerëzish. Nuk dua gjakmarrje, nuk dua ta di bie brenda apo jo, s’e kanë problem. I lutem zotit ta nxjerrin atë”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303