27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Nuk e dinim që Çiljeta mund ta bënte edhe këtë gjë!

spot_img

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga paska një talent të cilin nuk e dinim.

Përveç këndimit e kërcimit Çiljeta paska një shënjestër fantastike.Këtë na e zbulon vetë ajo duke postuar një video në Instgram

 

https://www.instagram.com/p/BsI751dgoP6/

“Ja dhe një talent I pazbuluar I imi”,– shkruan Çiljeta./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat