“Nuk e meritoni fanellën!” Tifozët e Tiranës zhveshin lojtarët e tyre

Menjëherë pas mbylljes së ndeshjes Tirana-Kukësi, të përfunduar në barazim 0-0, tifozët bardheblu kanë pushtuar fushën dhe janë konfrontuar me lojtarët e skuadrës së tyre.

Ata i kërkuar futbollistëve që të heqin fanellat, ndërsa kanë thirrur në kor kundër drejtuesve të klubit.

Pas ndërhyrjes së forcave policore, tifozët u kthyen të gjithë me vrap drejt tribunës.

Tifozet ne fushe on Vidnews.

Lër një koment