fbpx

Nuk e ruajti dot sekret, ja kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Aktorit të njohur

aktor.jpg

Një ndër aktorët më të dashur për publikun Onur Tuna, të cilin e njohim për rolet si:  “Alihani” në serialin “Molla e ndaluar” apo rolin e “Fermanit” në serialin “Doktori i mrekullive”, nuk ka mundur këtë herë të ruajë ‘sekret’ lidhjen e tij me aktoren Elif Dogan, e cila ka luajtur dikur në një nga serialet më të ndjekur “Çukur”.

“Unë jam i çmendur dhe xheloz. Por nuk jam si ata që thonë ‘Nuk mund të veshësh këtë apo atë’. Unë thjesht jam kurioz dhe mendoj se edhe vajzat e pëlqejnë këtë. Mendoj që një lidhje prandaj krijohet, që ti t’i përkasësh dikujt dhe ajo ty. Nuk është e lehtë të krijosh një lidhje”, ka treguar Onur kur është pyetur sesi është në dashuri.

 

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303