Nuk është Kiara Tito, ja kush është brunia misterioze që shoqëron Butrintin

Butrint Imeri i ka bërë kuriozë të gjithë fansat e tij në ditën e sotme teksa ka publikuar disa video dhe foto në ishullin grek Santorini, i cili njihet për akomodimin luksoz dhe pamjet e mrekullueshme të natyrës.

Në disa detaje u vu re se këngëtari ishte i shoqëruar nga një femër në këtë udhëtim dhe të gjithë filluan të dyshonin për moderatoren Kiara Tito.

Mirëpo Butrinti na e ka shuar të gjithëve kuriozitetin duke zbuluar se në të vërtetë ai është nën shoqërinë e një brune seksi e ulur përballë tij në tavolinën e ngrënies.

Ndoshta këngëtari ka filluar një lidhje serioze në jetën e tij dhe që publiku nuk është aspak i informuar.

-640-0-5d76759e949cb.jpg

-640-0-5d76759d31f2d.jpg