22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Nuk është Melanie Trump. Këto foto po bëhen virale

spot_img

Interneti është edhe një herë spirale mbi një teori të gjatë të konspiracionit që Donald Trump po endet rreth me një Melania Trump të rreme.

Njerëzit janë të bindur që gruaja është një zëvendësuese e Melania-s duke e gjykuar edhe nga mënyra se si ajo ecën apo gjestet që bën.

Dhe kjo është e gjitha në sajë të këtyre fotografive / videove të fundit:

 

 

 

 

 

Është hapur një llogari e re në Twitter #FakeMelania ku shumë ndjekës kanë dhëne mendimin  e tyre mbi fotot që qarkullojnë tashmë në rrjetet sociale për daljet e çiftit presidencial dhe zonjës së parë në publik.

Mesa duket asistentja e Melanise ka një ngjashmëri te frikshme me të, por ajo qe i dallon është gjatësia.

Ju si mendoni?

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat