fbpx

Nuk fshihen më, Eleni Foureira publikon foto në krahët e futbollistit spanjoll që i ka “marr” zemrën

unnamed-file.png

Më në fund e ka bërë publike lidhje e re. Këngëtarja e njohur Eleni Foureira ka publikuar mbrëmjen e djeshme disa foto me partnerin që i ka vjedhur zemrën.Tek fotot e publikuara në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja me origjinë shqiptare dhe futbollisti spanjoll, Alberto Botian, shihen duke pozuar para pasqyrës.Eleni duket në super formë, pasi ka treguar edhe trupin e saj të tonifikuar. Dyshja duken shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Ata filluan të dilnin bashkë në vitin 2017 dhe marrëdhënia e tyre ka ardhur duke u përforcuar gjithnjë e më shumë.Artistja 34-vjeçare dhe sportisti 32-vjeçar janë munduar që ta mbajnë lidhjen e tyre private dhe sa më larg syrit të publikut, por mesa duket tashmë çifti ka vendosur të gëzojë fansat me disa imazhe krah njëri-tjetrit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303