fbpx

Nuk fshihen më! Kledi Bahiti dhe moderatorja në një lidhje

Tashmë çifti nuk fshihet më, kompozitori i njohur Kledi Bahiti është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e sportit në rrjetin e RTSH, Pejana Elezi.

Së fundmi, moderatorja i ka bërë kompozitorit një dedikim romantik në Instagram ku i shpreh hapur dashurinë.

“Lëkura jote dhe lëkura ime mund të ndalojnë kohën…deri në fund”, shkruan ajo në një foto ku shfaqen duke u puthur.