21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Nuk ka nevojë më për Donaldin, Romeo ngacmon Beniadën kur hyn në shtëpi

spot_img

Vëllai binjak i Donaldit, Romeo, hyri sonte në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Pasi u çmall me të në dhomën e surprizave, Romeo veshi rrobat e Donaldit dhe shkoi pranë banorëve. Ata u habitën kur e panë por nuk reaguan. Më vonë, Einxhel u bind dhe tha se ai është Romeo.

Në një letër që i ka dërguar më herët, Romeo i shkruante Donaldit edhe për Beniadën, duke i kërkuar “t’i thotë ndonjë gjë të mirë”.

Sonte ai kishte mundësinë ta bënte vetë këtë gjë. Teksa e përqafoi, e komplimentoi modelen dhe kur po ikte i tha se për çdo gjë mund të kërkojë ndihmën e tij.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat