fbpx

Nuk ka qetësi/ Tjetër tërmet i fortë godet Greqinë

termeti.jpg

Prej disa javësh tashmë Greqia është nën goditjen evazhdueshme të tërmeteve, duke shkaktuar panik tek popullsia.

Ditën e sotme në Greqi ka rënë një tjetër tërmet i fortë i shkallës 4.1 ballë.

Deri tani nuk raportohet as për dëme materiale dhe as për lëndime në njerëz

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303