fbpx

“Nuk ka shanse, mos më provoko sepse…”. Këngëtaren e ‘lënë nervat’ me Çanin: Mos më provoko…

van.jpg

Këngëtarja e muzikës popullore, Romina Aliaj ka qenë e ftuar në “Zonë e lirë”, ku ka prezantuar këngën e saj të re, për të cilën Arjan Çani i tha se kënga e saj kishte nuanca serbisht.

Si duket këngëtarja është kundër këndimit në gjuhën serbe dhe greke. Ajo ka thënë në emision se është raciste nga ky drejtim.

Debati i plotë:

Arjan Çani: Do këndosh greqisht?

Romina Aliaj: Nuk ka shanse. Jam raciste, serbe dhe greke nuk këndoj kurrë. Nuk i dua grekët, mos më provoko.

Arjan Çani: Turp të kesh!

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303