fbpx

Nuk marrin fund ‘sikletet’ për ‘Zogun e Tiranës’, ç’i ka ndodhur atij? Pas arrestit shtëpiak, mësohet se ai…

1578154167_zoguitiranes.jpg

Nuk kanë fund ‘sikletet’ për Hermes Nikajn të njohur ndryshe si ‘Zogu i Tiranës’. Pak pasi vuajti dënimin arrest shtëpie, xing.al bën me dije se Nikaj është infektuar me COVID dhe është karantinuar në apartamentin e tij në një zonë luksoze të Tiranës.

Kujtojmë se në muajin dhjetor ai u paraqit në ambientet e Gjykatës në dhomën penale për t’u dëgjuar si i pandehur për akuzat e prostitucionit pas mbylljes së hetimeve.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303