28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Nuk mori mjekim, shqiptari vërsulet me sëpatë

spot_img

Një incident ka ndodhur ditën e djeshme në një spital, në fshatin Zhegër të Komunës së Gjilanit, Kosovë. Mësohet se një qytetar nuk ka marrë shërbimin mjekësor nga personeli i spitalit për vajzën e tij. Kjo situatë, e ka nervozuar qytetarin, i cili menjëherë ka marrë një sëpatë në dorë.

Ai është vërsulur për të sulmuar mjekun me sëpatë, por fatmirësisht askush nuk është lënduar. Ai ka qëlluar tavolinën e mjekut, ku më pas është arrestuar nga policia e Gjilanit.

Dje, të gjitha spitalet kanë qenë në grevë dhe kjo ka qenë arsyeja e mosdhënies së shërbimit për qytetarët./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat