16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Nuk ndodhi nga budallallëku,por nga ligësia”. Ristani ‘i jep mesazhin e koduar’ Lulzim Bashës

spot_img

Ish-sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani ka reaguar pak më parë me një status në rrjetin social Facebook lidhur me rezultatin negativ të PD në zgjedhje.

Ai ka thënë se rezultati nuk kishte si të ndodhte ndryshe, duke goditur indirekt dhe kreun demokrat.

“Nuk kish si ndodhte ndryshe dhe nuk ndodhi nga budallallëku, por nga ligësia”,- shkruan Ristani.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat