fbpx

Nuk pyesin pë Covid/ Party në vilë,muzikë, drogë, arrestohen 29 persona

Screenshot_6-20.png

Policia e Shkupit gjatë një aksioni të realizuar ditën e djeshme ka arrestuar 29 personave, mes të cilëve ishte edhe Dj dhe pronari i objektit.Kjo pasi në një vilë në Vollkovë të Shkupit po organizohej një festa , e dyta kjo e ndaluar nga policia brenda një dite. Në kushtet ku festat dhe grumbullimet janë të ndaluara për shkak rrezikut të COVID-19.Ndërkohë gjatë kontrollit që i është bërë Dj policia njofton se ka gjetur edhe materiale pluhuri.  Policia njoftoi se gjatë kontrollit kishin gjetur  lëndë narkotike, drogë, kokainë, marijuanë, amfetamina dhe drogëra të tjera.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303