21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Nuk thoni që shyqyr që jam Iphone 13 pro max nga mendja”, Kryemadhi ka një reagim për memet, ja çfarë shkruan

spot_img

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar ndaj memeve për look-un e saj të shfaqura ditët e fundit në rrjetet sociale, që ironizojnë look-un e saj.

Në një postim në Instagram, ka postuar një story me memen e faqes “Brryli Broadway”, duke shtuar dhe reagimin e saj. “Nuk thoni që shyqyr që jam Iphone 13 pro max nga mendja, se nga jashtë i fut një cover me ngjyra dhe shpëton”, shkruan kryetarja e LSI-së.

Ka qenë faqja e Brrylit që ka bërë disa meme për kryetaren e LSI, e cila iu është përgjigjur me batuta duke i postuar në Instagramin e saj.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat