fbpx

Nuk u kthye më në shtëpi, nxënësja e klasës së gjashtë zhduket, prindërit lëshojnë alarmin

6-vjec-653x405.jpg

Një nxënëse e klasës së gjashtë është zhdukur nga banesa në Komunën e Podujevës. Raportohet se e mitura është Sonila Mehmeti.

Mësohet se ajo po vijonte mësimet në shkollën “Ibrahim Rugova” dhe nuk është kthyer në shtëpi.

Luten ata që e kanë parë ose kanë ndonjë informacion të lajmërohen në numrat e telefonit: 044424574 ose 044314766.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303