17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Numërimi i votave/ “Ky është turp”. Kandidatja Mimi Kodheli bën deklaratën bombë: Janë futur persona të paautorizuar

spot_img

Kandidatja Mimi Kodheli ka bërë një reagim lidhur me sherrin që ndodhi në KZAZ nr.30 në shkollën 9-vjeçare “1Maji” në kryeqytet.

Ajo u shpreh se në këtë KZAZ janë futur persona të  paautorizuar dhe për këtë arsye ka kërkuar edhe ndërhyrjen e kryekomisionerit, Ilirjan Celibashi.

Nuk di të them se kush është zënë dhe me kë. Por në gjykimin tim besoj që kanë pasur njerëz të pautorizuar dhe kjo ka sjellë edhe skenën që edhe u publikua. Për këtë kërkova ndërhyrje e kreut të KQZ për të verifikuar këtë situatë dhe sot situata është më e qetë. Dhe sot secili ka vëzhguesit e vet.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat