16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Numërohen tre kutitë e para, sa vota kanë gjithsej PS, PD dhe LSI

spot_img

Është hapur kutia e tretë e në bashkinë e Pustecit, ku PS ka marrë 159 vota; PD ka marrë 69 vota,ndërsa LSI ka marrë 9 vota.

Në total, në tre kuti të hapura në Pustec, PS ka marrë 418 vota, PD ka marrë 179 vota, kurse LSI ka marrë 78 vota.

Po ashtu raportohet se ka nisur numërimi edhe në Devoll.

Gjatë minutave në vijim pritet të fillojë numërimi edhe në Pogradec, ndërsa raportohet se ka vonesa në fillimin e numërimit në Kolonjë.

Pusteci ka 7 qendra votimi dhe po numërohet me tre grupe. Pritet që rezultati aty të dalë brenda pak orësh.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat