16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Numërohet edhe vota e fundit në Rrogozhinë, brohoritje dhe shtrëngim duarsh, kush kryeson…

spot_img

Rreth orës 20:30 të mbrëmjes së sotme, ka përfunduar numërimi i votave në KZAZ e qytetit të Rrogozhinës.Nga rezultatet paraprake, PS ka marrë 5537 vota, ndjekur nga PD me 3949 vota, LSI me 618 vota e në fund PSD me 459 vota.Në fund të procesit të numërimit, komisionerët kanë festuar bashkë duke duartrokitur dhe shtrënguar duart

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat