fbpx

Numri i vdekjeve/ Basha nuk ndalet, nxjerr videon: Rama po gënjen, ne po tregojmë të vërtetën

bashaaaaaa-1.png

Kreu i PD, Lulzim Basha nuk i ndahet deklaratës së tij për numrin e vdekjeve nga Covid-19. ai ka publikuar një video dhe shkruan se Edi Rama po gënjen.

“Edi Rama po gënjen dhe po fsheh numrin e viktimave të COVID-19 në Shqipëri. Ne kemi detyrën të shpërndajmë të vërtetën në emër të jetëve të humbura”, shkruan Basha në rrjet, duke postuar videon e mëposhtme.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303