16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Nusja e 2019 do të jetë rikthim në veshjet e thjeshta dhe klasike

spot_img

Minimalistët mund të ngazëllehen sepse 2019 paralajmëron kthimin e stileve klasike dhe stilet e thjeshta. Dhe sigurisht, pararendësja për këtë stil është princesha Meghan Markle me veshjet e saj të mahnitshme ndonëse të thjeshta, me mëngë të shkurtra, me fustan ceremoniale të bardhë e me golf. Për këtë stil, rrobaqepësia është çelësi, siç është gjetja e siluetit të duhur që i përshtatet formës suaj.

Kemi parë plot ëmbëlsira dasme të mrekullueshme, por 2019 do të mirëpresë krijime edhe më mbresëlënëse. Dasma mbretërore e vitit 2018 ka të ngjarë të frymëzojë shumë çifte për të bërë zgjedhjen e tyre. Detaji i ngjyrës metalike, monogramë të personalizuar dhe ornamente mbretërore do të jenë mes alternativave. Edhe më emocionuese janë lulet e sheqerit që do t’ju ndalin frymën të ftuarve.

Pra, lereni imagjinatën tuaj të lulëzojë dhe le të fillojë magjia!/real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat