fbpx

Nusret poston foto nga restoranti i tij me këngëtaren shqiptare

F74105DB-E21E-42F3-8E2A-C59A4A020840.jpeg

Shefi i njohur i kuzhinës dhe pronari i shumë restoranteve në disa nga vendet e pasura të botës, Nusret Gokçe, është gjithmonë në qendër të mediave. Ai njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe për çmimet marramendëse në restorantet e tij.

Së fundmi, në një nga restorantet e tij ka qenë rep-artistja e njohur shqiptare, Loredana.

Ka qenë vetë Nusret që ka publikuar një foto në Instastory, duke marrë shumë ‘reply’.

Kujtojmë që Nusreti prej disa ditësh është komentuar për raportin me nënën e tij.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303