Nxjerr videon duke qeshur, ja kush është i riu krah Ramës

Siç është bërë zakon tashmë, kryeministri shqiptar Edi Rama është mjaft aktiv në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga vendet ku ai shkon. Së fundi ai ka postuar një video me një të ri shqiptar nga Kosova, i cili është polic në Zvicër.

🇦🇱👐🏿🇽🇰

Geplaatst door Edi Rama op Vrijdag 8 november 2019