fbpx

“O Kajmakun ose zhduket Vora”. Shokon Berisha, lëshon kërcënimin e rëndë

sale-1.jpg

Berisha shprehet se pas verifikimit të Prokurorisë se Agim Kajmaku është Jorgo Toto, kryeministri Rama po përpiqet sipas tij të zhdukë Vorën.

Komenti i Berishës:

O Kajmakun ose zhduket Vora! Miq, pas vërtetimit se Jorgo Tora i arrestuar per fallsikim parash ne Greqi eshte ks Kajmaku i partise, kreu i Meduzes thuhet se po mendon per te zhdukur Bashkine e Vores, sipas kesaj llogjike pa Kajmakun e Surrelit nuk Vore dhe qytetare, duke treguar se banditizmi i kryekreut te meduzes ka kunj vetem qiellin! Kesaj i thone O Kajmak o Kajmakli une e zhduk Voren per ty! sb

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303