“O plehrë do të vras”. Del Video e rëndë, balerini godet gazetarin: A e di ç’a të bëj unë ty re…

Ish-banori i Big Brother, balerini i njohur Graciano Tagani, ka shpërthyer në gjuajtje dhe të shara ndaj gazetarit të ‘Thumb On’, i cili realizon kamera të fshehta.

Vetë Aulona shkruan se ky ishte një moment i vështirë për Gracianon, dhe i kërkon ndjesë publike.

“Jo me kot e kemi lene kete kamera per ne fund… @graciano_tagani ti e di qe te dua shume! Faleminderit qe me fale dhe na lejove ta publikojme kete kamera. Te kerkoj ndjese publike per shqetesimin qe te shkaktuam! Shume xhan Te dielen, ora 21.00, ne Thumbon, Rtv Ora”-shkruan Aulona.

Postimi i plotë i Aulona Mustës në Instagram: