fbpx

“O Sabiano i ke bër fantazmat me fol me vete”. Pas debatit Einxhel-Sabian, reagon Kejsi: Ah se po përmbahem mos të them….

kejsi-1.png

Pas debatit që ka pasur së fundmi Sabiani me Einxhel, ka ardhur dhe reagimi i vajzës së këngëtarit, Kejsi. Kjo e fundit ka shprehur një foto të Einxhel në orën 03:00 të mëngjesit, duke iu drejtuar babait se i ka bërë ‘fantazmat’ të flasin me vete.

“O Sabiano i ke bërë fantazmat me fol me vete… ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër”, shkruan Keisi në postimin e saj teksa ka postuar një foto ku Einxhel shfaqet gjatë orëve të para të mëngjesit duke bërë thashetheme me disa prej banorëve.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303