fbpx

“O Zot unë dukem si një përbindësh”. Modelja e njohur tregon ‘makthin’ e saj: Unë do vdes…

lips.jpg

Modelja e famshme Katie Price ka treguar ‘makthin’ e saj më të madh. Pas kreu operacione plastike, fytyra e saj pësoi ndryshime për keq.

Ajo kishte liposuksion të plotë të trupit, ngritje sysh dhe buzësh, liposuksion nën mjekër dhe dhjamë të injektuar në shuplakën e saj – dhe duket e panjohur siç tregojnë fotografitë e siguruara nga The Sun.

Ajo u zgjua për t’iu thënë se do të kishte nevojë për një transfuzion – por refuzoi të kishte frikë nga marrja e gjakut, për shkak të virusit COVID-19.

Katie Price thuhet të ketë thënë pasi është zgjuar: “Çfarë dreqin kam bërë kështu”. Dhe i fejuari i saj Carl Ëoods – duke parë në sallën e operacionit – kishte frikë se kishte vdekur. Katie i tha The Sun: “Sinqerisht, unë kam shkuar në ferr dhe jam kthyer, ishte e tmerrshme – O Zot, unë dukem si një përbindësh nga një film horror”.

“Thjesht mendova: ‘Kjo është ajo, unë do të vdes’. Unë isha e tmerruar dhe dukesha si një kukull e rreme”. “Jam zgjuar me vrima dhe qepje në të gjithë trupin. Duket sikur kam mustaqe mace që më dalin nga hunda dhe sytë. Por unë thjesht dua që Katie e vjetër të kthehet!”, tha i fejuari i saj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303