fbpx

Objektivi i Milanit për sulmin, Maldini e pranon: Na intereson ky lojtar

Screenshot_17-1.png

Florian Thauvin është një nga objektivat e Milanit në merkaton e janarit. 27-vjeçari aktivizohet në krahun e djathtë të sulmit dhe ndodhet në vitin e fundit të kontratës me Marseille.

Media të ndryshme flasin për arritjen e një akordi mes agjentit të tij dhe drejtuesve të klubit që kryeson Serie A.

Todofichajes raportoi ditën e sotme se Thauvin do të firmosë një kontratë 4-vjeçare me kuqezinjtë, nga e cila do të përfitojë 3 milion euro në sezon.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303