23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ofendoi efektivin, shoqërohet në polici protestuesi

spot_img

Një incident i vogël ka ndodhur pak minuta para se të startojë protesta e opozitës përpara Kryeministrisë. Mësohet se një protestues ka ofenduar një efektiv policie duke përdorur një fjalor jo të përshtatshëm, ku menjëherë policia e ka shoqëruar drejt rajonit.

Thuhet se protestuesi do merret në pyetje dhe më pas do lirohet nga policia.

Ndërkohë, nuk bëhet me dije identiteti i personit.

Shumë protestues janë mbledhur drejt Kryeministrisë, ku do vendoset një podium dhe qytetarët do jenë të lirë të thonë mendimet dhe pakënaqësitë e tyre./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat