fbpx

Oficeri i Prokurorisë i prekur nga koronavirusi? Izolohen familjarët, ja ç’po dyshohet

infek.jpg

Pandemia sa vjen dhe po përhapet dhe deri më tani kemi 104 të prekur dhe 4 viktima në vendin tonë nga COVID-19. Fax web shkruan sot se një officer prokurorie dyshohet se është  prekur nga koronavirusi.  Sipas faxweb, dyshohet se oficeri e mori virusin gjatë kontaktit me klandestine që kalojnë në Shkoder nga Siria.

Advertisement

Mësohet se janë izoluar të gjithë personat e familjes ndërkohë që ky shtetas pritet të dërgohet në Tiranë për mjekim më të specializuar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303