fbpx

Olsa Muhameti sapo e konfirmoi, Sara dhe Atdheu sërish bashkë, publikon fotot

olsa.jpg

Ribashkohet çifti i Për’Puthen Sara Malaj dhe Atdhe Xharavina. Pak pas daljes nga emisioni, lidhja mes Sarës dhe Atdheut përfundoi por dyshja mesa duket nuk ka qëndruar dot gjatë larg njëri-tjetrit.

Lajmin e ka njoftuar autorja e programit Për’Puthen, Olsa Muhameti e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto të Sarës dhe Atdheut.

“Me çiftin në fuqi të Për’puthen”, shkruan Olsa në një foto të publikuar në InstaStory krah Atdheut dhe Sarës gjatë turit në Shkodër, duke konfirmuar kështu se ata të dy janë ribashkuar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303