30.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Ome s’i paskeni harxhuar gjithë lekët?”. Artan Hoxha shtang me mesazhin që i mbërriti në telefon

spot_img

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka publikuar në rrjetin social Facebook mesazhin që i ka mbërritur në telefon nga patronazhisti i tij,i cili e fton Hoxhën të marrë pjesë sot në festën e fitores së PS në Sheshin Skënderbej.

Postimi i Hoxhës

Ome, s’i paskeni harxhuar gjithe leket, u paska mbetur nje dore edhe për ahengun e fitores???!!!

Edhe keta kishim mangut

Gjithsesi bereqavers, kjo tregon qe patronazhisti nuk na e ka fshire numrin dhe na kujton se jane gjalle

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat